Aktualności

6 października w sali widowiskowej legionowskiego ratusza wystawiony zostanie spektakl Mężczyzna idealny. Na scenie zobaczyby między innymi Cichopek, Lewińską, Lorską, Milowicza, Kawalca, Dziurmana oraz Ibisza.

Bilety w cenie 85 zł do nabycia w Księgarni "U Leszka" ul. Batorego 10

Dnia 13 sierpnia o godzinie 18.00 w Zegrzu odbędzie się festyn z okazji obchodów święta Wojska Polskiego. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Serdecznie zapraszamy !

Na serockim molo do końca sierpnia można oglądać wystawy fotograficzne uczestników kursu fotograficznego oraz klubu fotograficznego pt: "Złota godzina " oraz "Przedmiot banalny".

7 sierpnia w godzinach od 9.00 do 14.00 odbędzie się kiermasz rzeczy używanych. Przyjdź i wystaw swoje rzeczy, zobacz co mają inni, kup, skorzystaj z okazji ! Stanowisko handlowe gratis !

  6 sierpnia przy budynku Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku odbędzie się Piknik Rodzinny.  Od 18.00 będą atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Gwiazdą wieczoru będzie zespół JORGUS.

4 sierpnia na serockiej plaży o godz. 17.00 odbędą się warsztaty plastyczne dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży oraz dorosłych, pod tytułem " Plener malarski : Pastelą malowane". Warsztaty poprowadzi Paulina Nowaczyk-Pisarka. Zajęcia są bezpłatne, a zapisy na nie prowadzi Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku

Burmistrz Miasta i Gminy Serock oraz dyrektor Centrum Kultury i Czytelnictwa zapraszają na wyjątkowy koncert z cyklu Fontanna Muzyki. Koncert odbędzie się 31 lipca o godz. 18.00 na serockim rynku

2016-07-28

Warsztaty szachowe

28 lipca o godz. 17.00 na plaży miejskiej w Serocku odbęd się warszaty szachowe dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży oraz dorosłych. Warsztaty poprowadzi Ryszard Królikowski. Zajęcia będą bezpłatne. Zapisy prowadzi Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku.

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską za środków finansowych Europejskiego
Funduszu Rybackiego Zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo.

europejski fundusz rybacki po ryby 2007-2013

Copyright © 2014-2021 jezioro24.pl. Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl