Oferty

Jeżeli potrzebujesz porady, my z chęcią służymy pomocą. Nasza fundacja świetnie wpisuje się w myśl „ dla każdego coś dobrego”. Cel, który sobie stawiamy to przede wszystkim rozwój aktywności w naszym mieście i powiecie. Oferujemy pomoc inwestorom, przedsiębiorcom, również turystom oraz mieszkańcom.

Jeżeli planujesz rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej możemy udzielić Ci wielu profesjonalnych porad w tym zakresie oraz możliwości uzyskania dotacji z Unii Europejskiej. Możemy również ułatwić Ci start poprzez znalezienie partnera biznesowego, gdyż posiadamy bazę firm zarówno lokalnych jak i krajowych i światowych. Ponadto co miesiąc organizujemy całkowicie bezpłatne szkolenia. Chcemy w ten sposób wesprzeć przedsiębiorców w ich rozwoju.

Jeżeli jesteś turystą zapewnimy Ci nocleg „pod chmurką”, w Agro gospodarstwie lub w hotelu ze SPA. Wszystko zależy od Ciebie. Ponadto wskażemy lokalne imprezy, na których z pewnością nie może Cię zabraknąć oraz atrakcje, które uatrakcyjnią Twój pobyt u nas. Oferujemy również darmowe surfowanie po Internecie.

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską za środków finansowych Europejskiego
Funduszu Rybackiego Zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo.

europejski fundusz rybacki po ryby 2007-2013

Copyright © 2014-2021 jezioro24.pl. Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl