Plaża Miejska

Wraz ze słynnym już w całej okolicy molo oraz kompleksem siłowni zewnętrznej plaża miejska w Serocku tworzy obiekt rekreacyjno-sportowy. Całość prezentuje się w sposób miły dla oka, wszystko jest zadbane, w otoczeniu bogatej roślinności. Plaża jest idealna dla każdego; można tu znaleźć miejsce do odpoczynku, jak również do pełnej rekreacji, gdyż znajdujący się tu kompleks siłowni i placu zabaw pełni status wyjątkowego terenu.

 

Plaża ta daje szeroki wachlarz możliwości zarówno przyjezdnym, jak i mieszkańcom. Aktywnie spędzający czas mogą bawić się podczas gry w siatkówkę czy też koszykówkę na specjalnie przygotowanych boiskach w pobliżu wody. Dla tych, którzy chcą w spokoju posiedzieć w cieniu drzew, ostrzegam, miejsce znajdzie się jedynie dla wytrwałych koneserów miłego cienia, przybywających bladym świtem, gdyż najlepsze miejsca są zajmowane już od wczesnych godzin. Wszystkich łączą jednak miłe chwile spędzone w chłodnej wodzie, dającej moment wytchnienia od gorąca spadającego z nieba.

 

Plaża Miejska co roku staje się obiektem obleganym; jest to miejsce najpopularniejsze w całym Serocku, ze względu na chłód jaki możemy znaleźć w Narwi.

 

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską za środków finansowych Europejskiego
Funduszu Rybackiego Zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo.

europejski fundusz rybacki po ryby 2007-2013

Copyright © 2014-2021 jezioro24.pl. Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl